Harbi Gazete

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

UEFA Avrupa Ligi’nde 4. hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi grup aşamasının dördüncü haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde 4. hafta heyecanı
393
07 Kasım 2018 - 10:46

UEFA Avrupa Ligi grup aşamasının dördüncü haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye’yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu’nda Belçika’nın Anderlecht takımını saat 18.50’de konuk edecek.

Beşiktaş, I Grubu’nda bir başka Belçika temsilcisi Genk’e TSİ 20.55’te konuk olurken, Akhisarspor ise J Grubu’nda İspanya’nın Sevilla ekibini aynı saatte ağırlayacak.

Ligde 4. hafta maçlarının programı şöyle:

18.50 Fenerbahçe – Anderlecht (Belçika)

18.50 Astana (Kazakistan) – Jablonec (Çekya)

20.55 Rapid Wien (Avusturya) – Villarreal (İspanya)

20.55 Spartak Moskova (Rusya) – Rangers (İskoçya)

20.55 Lazio (İtalya) – Olympique Marsilya (Fransa)

20.55 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) – Eintracht Frankfurt (Almanya)

20.55 Genk (Belçika) – Beşiktaş

20.55 Malmö (İsveç) – Sarpsborg (Norveç)

20.55 Akhisarspor – Sevilla (İspanya)

20.55 Krasnodar (Rusya) – Standard Liege (Belçika)

20.55 Dinamo Kiev (Ukrayna) – Rennes (Fransa)

20.55 Vidi (Macaristan) – PAOK (Yunanistan)

20.55 BATE (Belarus) – Chelsea (İngiltere)

23.00 Ludogorets (Bulgaristan) – AEK Larnaka (Kıbrıs Rum Kesimi)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya) – Zürih (İsviçre)

23.00 Celtic (İskoçya) – Leipzig (Almanya)

23.00 Rosenborg (Norveç) – Salzburg (Avusturya)

23.00 Slavia Prag (Çekya) – Kopenhag (Danimarka)

23.00 Bordeaux (Fransa) – Zenit (Rusya)

23.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) – Spartak Trnava (Slovakya)

23.00 Arsenal (İngiltere) – Sporting Lizbon (Portekiz)

23.00 Vorskla Poltava (Ukrayna) – Karabağ (Azerbaycan)

23.00 Olympiakos (Yunanistan) – Dudelange (Lüksemburg)

23.00 Real Betis (İspanya) – Milan (İtalya)

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Harbi Gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. | Site haritası