Harbi Gazete

Katil PKK “Blackwater” ve “Wagner” ile görüşüyor

Katil PKK “Blackwater” ve “Wagner” ile görüşüyor
Aslan Balcı
Aslan Balcı( aslanbalci@harbigazete.com.tr )
1.129
28 Ocak 2019 - 22:26

Suriye’de yaklaşık 8 yıldan beri devam eden iç savaş gittikçe çoklu bilinmeyen denkleme dönüşmeye başladı. Her geçen gün yeni ittifaklar ve ayrışımlar oluyor. Ülke yönetimini silah zoruyla ve emperyalist güçlerin yardımıyla elinde tutan Beşşar Esed yönetimindeki Baas rejimi ile birlikte bebek katili PKK/PYD teröristleri kendi bekaları için girmedikleri kalıp, hizmet etmedikleri devlet ve vermedikleri tavız kalmadı. Düşman gibi gözüken bu karaktersiz organlar bugün sözde menfaat elde edecekler diye birbirlerine methiyeler düzme alçaklığını gösteriyorlar. Baas rejimi ve bebek katili Kürtçü ayrılıkçılar bugün bölgedeki akan kanın sorumlularıdır.

Bölgeyi kaos ortamına dönüştüren eski ABD Başkanı Barack Obama döneminde bölgeye giren Coniler birçok katliama imza attı. Bölgeyi adeta cephanelik merkezine dönüştürdüler. ABD silahları artık çarşı pazarda bile satılmaya başlandı. PKK söz konusu ABD silahlarını Irak ve başka ülkelere satmaya başladı.

ABD başkanlığını ele alan çılgın Donald Trump seçim zamanında verdiği sözü Sayın Recep Tayyip Erdoğan hatırlatınca ani bir kararla Suriye’den askerlerini çekeceğini duyurdu. Devlet geleneğine uygun olmayan bir şekilde duyuruyu yapınca etrafındaki birkaç kişi adam yerine konulmadıklarını anlayınca ayrılma kararı aldı. Tüm dünya Trump’ın “çekileceğiz” sözüne kilitlendi. Gerçekten önemli ve radikal bir karar bu. Ancak ABD derin devleti Trump’ın bu sözden memnun olmadı.

Trump’ı geri adım attırmak için olmadık oyunlar tezgahladılar ve bu çirkin oyunlarına hala da devam ediyor. Bununla birlikte bölgenin başına bela olan PKK/PYD teröristleri de kendilerine efendilik edecek yeni devletler bulmaya koyuldu. İran’dan tutun, Rusya, Fransa, İsrail, İngiltere, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) hatta katil ve diktatör Abdulfettah es-Sisi’ye bile teklif götürdüler. “Gelin bölgemize bizi yönetin ve elimizdeki petrolü alın” dediler. Birçoğu bu işgal davetine sıcak bakıyor ancak karşısında Türkiye devletini bu dinamik askeri gücünü bulacağından hevesleri kursaklarında kalıyor.

Siyonistler ve Evangelistler bölgede savaş istiyor

ABD Suriye’den askerlerini çekip Irak topraklarına gönderecek. Yani bölgeden tamamen ayrılamıyor. Aslında Trump bölgeden ayrılıp sadece ülkeleri uzaktan sömürmeyi yeğliyor. Ancak derin yapı ile birlikte Siyonist ve Evangelistler gibi bölgeyi savaş alanına çevirmek isteyenler bunun tam tersini savunuyor. Böylece çıkacak olan muhtemel savaşta askerlerinin Mesih/Mehdi’nin (!) yanında olmasını istiyorlar. 

Asker çekme konusunda ABD’nin kafası karışık. Suriye’den çıkması kendisi için iyi ancak şimdiye kadar söz verdiği ve beslediği terör örgütleri ile bu teröristlere destek veren Suudi Arabistan ve BAE gibi ülkelerin çekinceleri nedeniyle kesin bir emirle askerlerini çekemiyor. Görünürde süper güç olmuş ama iç dinamiklerle birlikte iki baldırı çıplak terörist grup ve kabile devletçikleri karar almasına mani oluyor. Çünkü zamanla bu terör şebekelerine verdikleri sözler var.

Emperyalist ABD’nin bölgede gelecek için planları olduğundan bu kölelerinin gönlünü kırmak istemiyor. Zaten açıkça ifade ediyorlar bular yani terör yanlısı Kürtlerle birlikte Suudiler ve BAE’nin adamları ABD için savaşıyor. Komşuları ve akrabalarına karşı silah kullanıp onların kanını akıtarak efendileri olan ABD’nin gözüne girme şerefsizliğine nail oluyorlar.

Yerel işbirlikçilerle birlikte paralı askerlerin bölgede görev yapmasının pazarlıkları yapılıyor. Katil Esed rejimi iç savaşın başından beri paralı askerleri kullanıyor. Sırp, Rus, Bulgar, Alman, Amerikan, Fransız, Sudan ile Afrika’nın değişik yerlerinden ve Latin Amerika ülkelerinden onlarca keskin nişancı ve savaşçıyı para karşılığında kendi halkına karşı savaştırıyor. PKK/PYD’de yaklaşık ayni ülkelerden uyuşturucu ve para karşılığında psikopat katilleri getirterek hem ülkemize hem de kendine karşı olan herkesi katletmeleri için para ödüyor.

Blackwater’in ücreti Suudiler ve BAE’den isteniyor

Şimdi bu işi daha profesyonelce yapmak için çalışma başlattılar. Irak ve Afganistan’daki ABD işgalinden tanıdığımız ve tam birer ölüm canavarı olan “Blackwater” sözde güvenlik şirketi ile anlaşmaya çalışıyorlar. ABD askerlerinin çekileceği yerlere PKK/PYD ile birlikte bu paralı katiller görev yapacak. Söz konusu ölüm saçan şirket adını değiştirdi. Sanırım daha sempatik(!) olsun diye adını “Academi” olarak değiştirdi. Blackwater’da olsa Academi’de olsa katil katildir ve canidir. Yapacakları iş ve eylem Türkleri, Kürtleri, Arapları ve bölgedeki masum sivilleri katletmektir.  

Hayatları boyunca hep taşeronluk yapan PKK/PYD teröristleri şimdi ABD’nin gizli ordusu konumunda olan paralı askerlerle anlaşarak ücretlerinin bir kısmını uyuşturucudan, organ ve insan kaçakçılığından, bir kısmına el koydukları birkaç petrol rafinerinden elde edecekleri gelirden bir kısmını da Siyonist güdümlü Suudi ve BAE rejimlerine ödettirecekler. Görüşmeler hala devam ediyor. Arapların DEAŞ’e aktardıkları paralar artık bebek katili PKK’ya aktarılacak.         

Katıl ve illegal şirketin sahibi Eric Prince açıkça Suriye’deki ABD askerlerinin kendi özel güvenlik şirketine bağlı savaşçılarla değiştirilmesini teklif etti. Price bu konuda hem ABD’de hem de PKK ve Suudi yönetimiyle görüşmelerini yürütüyor. Hatta ABD kamuoyunu kendi tarafına çekebilmek için yoğun mesai harcıyor. ABD devletinin büyük masraftan kurtulacağını bunun yerine Arapların ve Kürtlerin ödeme yapacağını öne sürerek ne kadar kan akılacağını, ne kadar masum sivilin hunharca katledileceğinin hesabını ve muhasebesini yapmıyor bile. Onlar için önemli olan para.  

Prince bir yandan da “müttefiklerimize söz verdik. Onları böyle yüz üstü bırakamayız. Onun için benim askerlerim göreve hazırdır” beyanında bulunmaktan da geri durmuyor. Görende çok namuslu ve insanlık için bir işleyecek zannedecek.  Katil ve çapulcu sürünün sahibi müttefik olarak söz ettiği güruh ise bebek katili PKK’dır. Yönetim kadrosunun hepsi emperyalistlerin adamı olduğu, başta Kürt ve tüm bölge halkının düşmanı olan PKK’yı bizden daha önce Kürt halkı iyi tanımalıdır.

PKK Kürtleri temsil etmiyor!

Bunlar Kürtlerin özgürlüğü ve bağımsızlığı için değil kendi küçük menfaat ve çıkarları için Kürtçü ve ayrılıkçı fikirleri halkın arasına yayıyor. Bunların hiçbir inancı veya ideolojisi yoktur. Önüne gelen her emperyalistin emrine giren sözde PKK liderleri gerçekte birer cani ve aşağılık kişilerdir. Kürtler artık bu ırz düşmanı sapık ve katillere çocuklarını kaptırmasın. Kızlarını ve çocuklarını o pis kokulu mağara insanlarının ellerinden kurtarsın.

Trump’ın özel paralı askerlere sıcak bakacağını tahmin ediyorum. Onun için para her şeyden önce gelir. Aslında tüm vahşi kapitalist ülkeler ayni fikirdedir. Kendi bölgesi dışında oluşacak bir savaştan endişelenmeyen ABD idarecileri kamuoyu önünde olmasa da kapalı kapılar ardından Academi katillerine yeşil ışık yakılabilir. Biz yine ABD’li Conilerle uğraşacağız. Ancak bu kez resmi üniformalı değil de başka bir şemsiye altında karşımıza çıkacaklar. 

Yukarıda izah ettiğimiz gibi PKK gibi cibilliyetsiz ve şerefsiz örgütler hep yanar döner cinsindedir. Academi ile görüşmenin yanında el altından Rusya’nın ayni görevi ve katliamları yapan “Wagner” şirketi ile de görüştüğünü biliyoruz. Wagner’in Blackwater’den aşağı kalan tarafı yok. Bunlarda ayyaş, uyuşturucu müptelası, katil ve canilerden oluşan bir güruh olduklarından çekirge sürüsü gibi girdikleri yerden ya dikey ya da yatay çıkmaya yemin etmiş manyak ve psikopatlardan oluşuyor.

Esed ve katil PKK emperyalistleri bölgeye davet ediyor

Rus paralı askerlerinin yaklaşık 4 bini zaten Suriye’de görev yapıyor. Bununla birlikte Ukrayna’yı işgal eden Rusya adına da orada katliam ve sabotajlar yapan Wagner alacağı para karşılığında hem Esed hem de PKK ile çalışabilir. Rusya bu şirketi sözde resmi olarak tanımıyor ve varlığını kabul etmiyor. Ancak ne hikmetse hepsi eski Rus askeri ve hala lojistik ve silah desteğini hep işgalci Rusya’dan temin ediyor.

Gerek Kürt ve gerekse Arap halkları açlıktan ve yokluktan kırılıp bu kış şartlarında bir miktar yardım alabilmek için Türk yardım kuruluşlarının kapısında beklerken Esed ve PKK ellerinde bulunan tüm imkanları emperyalist ABD ile Rusya’nın katil ve çapulcu sürüsüne peşkeş çekiyor.   

Ülkemizin Rusya ile görüşmesinin devam ettiği bugünlerde şer odaklarının yabancı işgal güçlerini sınırlarımıza davet etmeleri bu yaratıkların ne kadar aşağılık ve satılmış olduklarının bir göstergesidir. Türkiye Munbiç’e yönelik hazırlıklarını yapıyor. Karşımıza bu katil ve paralı çapulcuları çıkarırlarsa bunlarda PKK’lılar gibi kazılan çukurlara gömüleceğini iyi bilmeleri gerekir.  

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Harbi Gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. | Site haritası